Доставка та оплата

Замовлення

Для розміщення замовлення скористайтесь web-інтерфейсом нашого Інтернет-магазину.

Альтернативними способами розміщення замовлення є також відправка замовлення на електронну пошту sales@etnoua.com або замовлення за телефоном нашого відділу продажів : (093)3552950

Протягом доби з моменту розміщення замовлення з Вами зв’яжеться наш менеджер для уточнення замовлення та узгодження деталей доставки і оплати. Після узгодження з менеджером Ви отримаєте від нас повідомлення про оформлення замовлення.

Замовлення, розміщені у неділю та святкові дні, будуть опрацьовані наступного робочого дня.

Звертаємо Вашу увагу на те, що у зв’язку із специфікою наших товарів, змінним ринком продукції та матеріалів, з яких їх виготовляють, може виникнути ситуація, коли вибраний Вами товар буде тимчасово відсутнім на складі або його виготовлення займе деякий час. В такому випадку наш менеджер обов’язково повідомить про зміну термінів доставки або запропонує аналогічний товар.

ВАЖЛИВО: Товар можна замовити за індивідуальними розмірами. Термін виконання замовлення від 10 днів. Даний вид замовлення передбачає 80% передплату. Виконання замовлення починається після надходження коштів на наш рахунок.

Оплата

Можливі варіанти оплати:

1. Оплата готівкою при доставці товару кур’єром (тільки Київ);

2. Оплата товару при отриманні у відділенні «Нової Пошти» (тільки при доставці товару «Новою Поштою»);

3. Передоплата шляхом внесення 100% вартості через систему Приват 24.
(Реквізити вказуються у підтвердженні замовлення).

ВАЖЛИВО: Після узгодження замовлення ми резервуємо обраний Вами товар на 3 доби. Якщо за цей час на наш рахунок не надійдуть гроші, замовлення скасовується автоматично.

Доставка

Доставка замовлень здійснюється обраним Вами способом. Основними варіантами доставки, які ми використовуємо, є:

1. Доставка кур’єром в межах Києва.

Ваше замовлення доставляється за вказаною Вами адресою в узгоджений час. Будь ласка, вказуйте точну адресу (вулиця, будинок, корпус, код на дверях під’їзду, квартиру) доставки і контакти отримувача (ім’я, мобільний телефон). У випадку, якщо в домовлений час кур’єру не вдалося передати замовлення (неточна адреса, отримувача не було на місці), ми можемо домовитися про повторну доставку. Вартість доставки кур’єром 35 грн. Повторна доставка — 40 грн. Термін доставки 1-2 робочі дні.

2. Експрес-доставка компанією-перевізником «Нова Пошта».

Посилка доставляється на зазначений Вами склад «Нова пошта» у Вашому місті. Для отримання посилки необхідно пред’явити паспорт і номер вантажної декларації. Номер декларації буде відправлено Вам sms-повідомленням. Вартість доставки складає 35 грн. Термін доставки — 2-4 робочі дні.

3. Доставка посилки/бандеролі по Україні та за межі України за допомогою національного оператора поштового зв’язку «Укрпошта».

Вартість доставки від 19 грн. Термін доставки — робочих 5-7 днів.

Також замовлення можна отримати в нашому магазині «Етно Україна» на Майдані Незалежності.